STUDENT LOGIN
Email :
Password :
 
LECTURER LOGIN
Username :
Password :
 
Online Exam Programme
SOFLONLINE NEWS
ONLINE DICTIONARY
SITE STATISTICS
Online Visitors :
2
Today Visitors :
0
Total Visitors :
809275
Registered Users :
10418
Ziyaretçi Defteri
HERKESE ÖNERİYORUM
Mesleğimde ingilizcenin çok büyük bir önemi var özellikle makaleleri çevirmek,anlayabilmek için.Ama yıllarca ingilizceyi öğrenemedik.Ahmet hoca ile derslerimizden sonra İngilizce konuşabilmek,yazabilmek,anlayabilmek artık zor değil.Derslerde konu anlatımı,motivasyonu çok iyi. Ve bu site sayesinde evimizden çok rahat eğitim alabiliyoruz.Herkese öneriyorum.Teşekkürler Ahmet Uçar.
Ekleyen : ŞERİFE NUR SÖZER-DİYETİSYEN
Tarih : 11.03.2019
Denemelisiniz !!!
Doktorum yabancı dil dışında öğrenmekle ilgili korkum ve başarısız olacağımı düşündüğüm başka bir konu olmadı uzun yıllardır.. Bu korkumuda sevgili Ahmet hocam sayesinde gerçekten bir abi ilgisiyle aştım ve öğrenebileceğimi gördüm.. Emek ve doğru anlatım tekniği ile kendi adıma çok faydalı oldu.. 🙏 Denemelisiniz...
Ekleyen : Serkan MOLA
Tarih : 11.03.2019
öğrenmeyi öğrendik

Bu zamana kadar bizlere gösterilen ezbere sistemden çok daha farklı ve sistematik .. öğrenmeyi öğrendik ..teşekkürler AHMET UÇAR

Ekleyen : BÜŞRA SÖZER / İÇ MİMAR
Tarih : 11.03.2019
İngilizce öğrenmek ! ingilizce düşünebilmek :)

Bir kamu kuruluşunda yöneticilik yapıyorum, uzun bir süredir ingilizce öğrenmeye çalışmıştım maalesef olmamıştı. Ahmet hocamla tanışıncaya kadar. Emeğine yüreğine sağlık, bir kaç derste kendi deyimiyle ingilizcenin babası dediği (Clause) bağlı cümle yapılarını öğretti. Zarfların ne kadar önemli olduğunu, en az sıfat ve isimler kadar belirleyici olduğunu, sayılarca zaman değil, üç zaman olduğunu ancak diğerlerinin olaya bakış açısı (aspect) olduğunu Ahmet hocamdan öğrendim. Detaylara hiç boğmadı oldukça yalın sade ve ağır konuları net şekilde öğretti. Bu arada pratik te yapıyoruz. Kesinlikle öneririm hiç ama hiç pişman olmazsınız. Ücret ise Ahmet hocamın affına sığınarak yazmak istiyorum, öyle piyasadakiler gibi uçuk kaçık fiyatlarda değil hakkını fazlasıyla veriyor, inanın siz kendinizi borçlu hissedeceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Durmak yok biz devam ediyoruz ....

Ekleyen : İbrahim Teksöğüt
Tarih : 11.03.2019
İngilizce Öğrenmek İsteyenlere

Yıllarca orta seviye bir İngilizce ile idare etmiş olsam da artık kariyerim için bu dili geliştirmeye mecbur kaldım ve Ahmet UÇAR hocamızla irtibata geçtim. Çok önemli konuları uzaktan eğitim sağlayarak kısa zamanda, pratik bir şekilde ve akıcı bir dille anlattığı için ona bir kez daha teşekkür eder ve bu dili öğrenmek isteyenlere Ahmet hocayla tanışmalarını tavsiye ederim.

Ekleyen : Ayşe ÇELİK / Endüstri Müh / Yüksek Lisans Öğrencisi
Tarih : 04.11.2018
Öneriyorum

Hedefe yönelik seviyeye göre planlanan dersler gayet başarılı, sitede olan makaleler derste verilen egzersizler akademik hayata hazırlar nitelikte, özellikle Ahmet hocama emekleri için teşekkür ediyorum.

Ekleyen : Sümeyra Nurdan / Hemşire / Yüksek Lisans Öğrencisi
Tarih : 01.11.2018
My Education

Yıllarca İngilizce eğitimi almış üstüne hazırlık okumuş biri olarak şunları söyleyebilirim ki Ahmet Uçar hoca ile tanışıncaya kadar İngilizce öğrenmemişim ayrıca sistemleri kusursuz her şey için sağolun :)

Ekleyen : Sami HANDEMİR / Pisikoloji Öğrencisi
Tarih : 31.10.2018
Özenle hazırlanmış

İhtiyaca yönelik bir planla, akıcı ve etkili bir eğitim programı. Gayet başarılı, tebrikler.

Ekleyen : Tuba ERYİĞİT / Araştırma Görevlisi
Tarih : 31.10.2018
Tavsiye Ediyorum

AHMET UÇAR HOCAMIZ DERS ANLATIMINDA VE AKICI OLUŞU AYRICA BİREYE YÖNELİK ANLATIMI ÇOK İYİ

Ekleyen : BEKİR YANIK / İş Adamı / Yönetici
Tarih : 27.10.2018
Son derece başarılı

Tebrik ediyorum dopdolu bir çalışma olmuş. Yoğun iş hayatımızda hariha bir esneklik. Kursa gitmek zorunda değiliz. Kurs evimizde işyerimizde. Teşekkür ediyorum.

Ekleyen : Serap Işık / Tıp Doktoru
Tarih : 30.06.2018
Soflonline Distance Learning Technologies 2008-2021. All Rights Reserved.